Vrijgezellensurvival: plezier, sport en avontuur!

5.0 1 review · door SEC Survivals BV

Vanaf €15

Over deze dienst

Wil je een actief en hilarisch vrijgezellenfeest?

Ga op survival!

Bij de vrijgezellensurvival ga je de uitdaging aan met sportieve onderdelen op ons outdoorterrein. Afhankelijk van de wensen van de groep wordt de survival samengesteld. Wil je een meer ontspannen en hilarische survival, met junglebrug en waterswing?

Of een extra uitdagende survival, met pittig low-rope parcours en hindernisbanen? Bij ons kan het allemaal. En de vrijgezel krijgt natuurlijk de meeste aandacht!

Bij SEC Survival Almere begint een vrijgezellenfeest al bij 15,00 p.p.

Actief vrijgezellenfeest in elke vorm

Naast survivals in allerlei vormen bieden we ook veel andere activiteiten aan, zoals boogschieten, paintball, kanovaren, lasergamen en boerengolf. Dat kan in plaats van een survival, maar ook in combinatie ermee. Zo krijg je altijd een vrijgezellenfeest waar iedereen zich vermaakt!

Feestelijke afsluiting van het vrijgezellenuitje Na alle inspanning kan je gezellig napraten in onze sfeervolle Pandahut of op ons ruime terras.

Hier kan je de dag op een feestelijke manier afsluiten: met koffie en gebak, een borrel met hapjes, verschillende soorten barbecues (ook vis, vegetarisch en halal) of een heerlijk stamppotbuffet. Zo wordt de vrijgezellendag pas echt een feest!

SEC Survival Almere

Vanaf 1994 zijn we actief in het ontwikkelen van groeps- en teamactiviteiten. Daarbij staan plezier en samenwerking centraal. Je kan voor alle actieve uitjes bij SEC Survival Almere terecht: familieuitje, schoolreisje, bedrijfsfeest,

kinderfeestje, vrijgezellenfeest en teambuilding activiteiten. We zijn gevestigd in boswachterij Almeerderhout, Almere, met een eigen outdoorpark van 50.000 m2. SEC Survivals is goed bereikbaar, dicht bij de A6 en A27 gelegen en

beschikt over voldoende gratis parkeergelegenheid.

Trefwoorden: vrijgezellenfeest, bedrijfsuitje, personeelsfeest, kinderfeestjes, kinderpartijtje, schoolreisje, outdoor, Almere, Lelystad, Amsterdam, Amstelveen, Alkmaar, Bussum, Baarn, Hilversum, Amersfoort, Flevoland, Huizen, Laren, Harderwijk, Soest, Leidse Rijn, Vleuten, De Meern, Maarssen, sportief, actief, dagje uit,

Reviews

Echte ervaringen van eerdere klanten.

5.0 1 review
Joop van Dalen

We zijn hier met de verjaardag van mijn kinderen (tweeling: jongen en meisje) heen geweest. Ik dacht dat de meisjes het misschien wat spannend zouden vinden, maar nee hoor! Iedereen kwam met stralende gezichten en hele stoere verhalen terug van de survival. We hebben ook een fotoshoot erbij genomen, en wat staan ze vol plezier op de foto! <br /><br />Het was een ontzettend geslaagde verjaardag; de jongens en meisjes vonden het onwijs leuk - en mijn kinderen willen volgend jaar hun feestje weer vieren bij SEC Survivals! <br /><br />