Hij heeft meer gebroken dan de gemiddelde voetballer en meer dode familieleden dan de grootste familie van Nederland (Tros). Dat moet ook wel om genoeg smoezen te hebben waarom hij niet kan komen. Aan de mensen die hem inhuren: alvast veel sterkte!
Vertrouwd Verbouwen De Klussenier Ronny van Dorst
Prijs op aanvraag
Over deze dienst
De Klussenier Ronny van Dorst De veelzijdige vakman voor al uw klussen in en om het huis.
Tegelwerk Timmerwerk Badkamers Maatwerk Dakramen Plafonds Scheidingswanden Keukens Leidingwerk Electra Stucwerk Vloeren Afbouw Voor "Vertrouwd Verbouwen" maakt u een afspraak voor een vrijblijvende offerte op maat.
De Klussenier Ronny van Dorst Wolvenring 39 4817 GC Breda Mobiel: 06-43013366 Telefoon: 076-8880414 Fax: 076-8880414
Trefwoorden: Breda, Klussenier, van Dorst, vakman, klusbedrijf klusser, zzp'er, keukens, badkamers, renovatie, verbouwen, timmerwerk, tegelen, electra, loodgieterswerk, afbouw, onderhoud, plafonds, wanden, vloeren, dakramen, velux
Reviews
Echte ervaringen van eerdere klanten.
Wat een simpele klus van 4 dagen had moeten worden, is uitgelopen op een langslepend traject van 1,5 jaar dat zich kenmerkt door een hoog amateuristisch gehalte, slechte communicatie en het structureel niet nakomen van afspraken. Zelfs de Geschillencommissie (welke ons als klant in het gelijk heeft gesteld) is er aan te pas moeten komen. Doe uzelf een plezier en ga niet in zee met deze amateur. Om een lang verhaal kort te maken: - Ronny komt structureel zijn afspraken (zowel mondeling als schriftelijk) niet na. Hierbij moet gedacht worden aan afspraken die betrekking hebben op de opdrachtverstrekking, doorlooptijden, werkdagen, materiaalkeuzes, kleurkeuzes. - Ronny communiceert slecht en/of niet. - Ronny levert onvakkundig en slordig werk af (wat onderschreven wordt door de bouwtechnisch expert van de Geschillencommissie) - Ronny "leent" materiaal uit het huis van de opdrachtgever en gebruikt dat zelf - Ronny beschadigt eigendommen van zijn opdrachtgever en liegt daar vervolgens over - Zelfs de bindende uitspraak van de Geschillencommissie wordt door Ronny niet nagekomen. Uiteindelijk heeft de brancheorganisatie (waarbij Ronny nu NIET meer aangesloten is) schadeloos moeten stellen.
Log in om een review te plaatsen.
Probleem melden
Melding over Vertrouwd Verbouwen De Klussenier Ronny van Dorst. Laat je e-mail achter zodat we kunnen terugkoppelen.
Bedankt
Je melding is ontvangen. We nemen contact met je op via e-mail.