Chalet te koop Oisterwijk Noord Brabant
Vanaf €37.500
Over deze dienst
Chalet te koop Park de Rosep fraai, geheel gemoderniseerd L-Chalet te koop Park de Rosep te midden van de Oisterwijkse Bossen en Vennen en natuurgebied Kampina te Noord Brabant. Het chalet is totaal gerenoveerd en voorzien van een nieuwe CV, centrale verwarming met kombiketel voor onbeperkt warm water.
Het chalet te koop is in een uitstekende staat, voorzien van een prachtige serre naar wens verwarmd middels radiatoren aangesloten op de CV. De serre is voorzien van warmte- en UV werend glas en dak. De tuin biedt veel pricacy en is op het zuid westen gericht. Eigen parkeerplaats.
Het chalet heeft alle nutsvoorzieningenelectra, water, gasleidingnet en afvoer. Eigen internet verbinding via privé WIFI, keuken apart, badkamer met douche en toilet. Chalet met 2 slaapkamers en een schuifwandkast
Trefwoorden: chalet, te, koop, noord, brabant, serre, cv, internet, 2 slaapkamers, park, de, rosep, oisterwijk, natuurgebied, kampina, oisterwijkse, bos, ven
Reviews
Echte ervaringen van eerdere klanten.
Nog geen reviews. Wees de eerste om je ervaring te delen.
Log in om een review te plaatsen.
Probleem melden
Melding over Chalet te koop Oisterwijk Noord Brabant. Laat je e-mail achter zodat we kunnen terugkoppelen.
Bedankt
Je melding is ontvangen. We nemen contact met je op via e-mail.